Dárek pro dítě…

Dobrý den, poradíte co koupit čtyřměsičnímu dítěti? Oblečení netřeba, nejlepší bude nějaká hračka, napadna vás jaká? Děkuji za každou radu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

nějaké gumové kousátka , gumovou knížku pískací , balíky pampersek …těch není nikdy dost…já bych se domluvila s maminkou dítěte

Další odpovědi
venkovan

10 litrový demižon dobré slivovice a zakopat ji na zahradě. Až přijde čas na oslavy ukončení studia, vstup do manželství apod., tak to bude super pohoštění

lexx

cokoliv z našeho dětského e-shopu, kontaktujte se