dárek pro babičku

potřebovala bych poradit ohledne darku pro mojí babičku.Bude jí 75.Kosmetiku nepoužívá,ponožky si plete sama, moderní věci odloží do skříně.Myslela sem třeba nějaké CD nebo tak něco.A pokud možno něco levného,prosím poradte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Já si vždycky vyberu vhodný dárek pro kohokoliv z domova tady: www.fler.cz
Jsou to finančně dostupné autorské věcičky a třeba s autorským keramickým hrnečkem a pečeným čajem nebo domácím džemem nikdy nešlápneš vedle. Prober si jednotlivé kategorie a uvidíš!

Další odpovědi:

Bronzový

babičky mají často rády velké dobré bomboniery, ale je dobré z ní babičce uzobnout, aby neměla nutkání obdarovat někoho jiného

Zlatý

Kup jí třeba něco, co ráda pije ( víno, griotku, apod.) , něco sladkého a samozřejmě kytičku ( to potěší ženy nejvíce). :-)

Co takhle šátek, deštník, taška, peněženka?
Poradím si svůj fígl: zajdi do obchodu a rozhlédni se kolem sebe. Buď tě něco osloví, nebo jdi do jiného obchodu. Nikdy se mi nestalo, že bych vhodný dárek pro oslavence nevybrala maximálně ve 3. obchodě (masnu, zeleninu a ovoce a potřeby pro kominíky jsem neobcházela).

Něco do koupele třeba mejdlícko ...nebo nějakou knížku (tu která by jí zajímala) nebo mí prodiče rádi čokoládu ......

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.