Avatar uživatele
lasa98

dárek pro babičku

potřebovala bych poradit ohledne darku pro mojí babičku.Bude jí 75.Kosmetiku nepoužívá,ponožky si plete sama, moderní věci odloží do skříně.Myslela sem třeba nějaké CD nebo tak něco.A pokud možno něco levného,prosím poradte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3926 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já si vždycky vyberu vhodný dárek pro kohokoliv z domova tady: www.fler.cz
Jsou to finančně dostupné autorské věcičky a třeba s autorským keramickým hrnečkem a pečeným čajem nebo domácím džemem nikdy nešlápneš vedle. Prober si jednotlivé kategorie a uvidíš!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

babičky mají často rády velké dobré bomboniery, ale je dobré z ní babičce uzobnout, aby neměla nutkání obdarovat někoho jiného

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Kup jí třeba něco, co ráda pije ( víno, griotku, apod.) , něco sladkého a samozřejmě kytičku ( to potěší ženy nejvíce). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co takhle šátek, deštník, taška, peněženka?
Poradím si svůj fígl: zajdi do obchodu a rozhlédni se kolem sebe. Buď tě něco osloví, nebo jdi do jiného obchodu. Nikdy se mi nestalo, že bych vhodný dárek pro oslavence nevybrala maximálně ve 3. obchodě (masnu, zeleninu a ovoce a potřeby pro kominíky jsem neobcházela).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kačííík

Něco do koupele třeba mejdlícko …nebo nějakou knížku (tu která by jí zajímala) nebo mí prodiče rádi čokoládu ......

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, prosím tě, hlavně nezapomeň na kytku. Ta potěší každou ženu!

Nový příspěvek