Pelfiee

Jaký vybrat dárek mamce k narozeninám?

Potřebuji poradit, mám cca. 3 hodiny sehnat nějaký dárek k narozenínám a jsem z vesnic.

Odpovědi
Awe

No tak to hodně štěstí s hledáním :D

MarkettB

Kdybys nebyla z vesnice, tak ti doporučím ať zkusíš darkovna.com, kde se dají objednat dárkové koše a když si je vyzvedneš tak to trvá ani né hodinku :)

Staaafu

No ta vesnice to je docela problém :D ale popravdě ty dárkové koše znám a jsou hooodně luxuní! :D Líbí se mi i různé akce, plus teda co mě zaujalo tak byl koš s tématem sushi ;)

Vercule

Kde by si mohla něco vybrat, tak je eshop nekupto.cz já tam nakupuju ráda a často, když se blíží něčí narozeniny nebo svátek :)

JarkaHor

Vercule: Souhlas, já bych šla po něčem takovém https://www.ne­kupto.cz/darko­vy-balicek-maminka-pohodarka-500/

natasanatasa

Já bych se asi držela nějakých věcí, co ji rozesmějí a zároveň jí nějak usnadní život. Co třeba takové látkové tašky s vlastním potiskem? Můžeš je objednat na https://www.co­lorfactory.cz/ ve větším počtu a pak je rozdávat při různých příležitostech. K tomu pak už jen dokoupíš nějakou drobnost a je to.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

MarkettB

Jojo mají to hezky promakané! Jako líbí se mi, že opravdu jsou k sehnání i o víkendu :) A to balení je opravdu velice hezké :)