Ňuňátko

Máte tip na dárek ke svátku pro mámu?

Newím co koupit máně ke svátku.
Má ráda květiny, zajímá se o zvířata, dějiny atd.. ( ujíždí na prima zoom)
Pokouší se zhubnout, ráda se prochází, nemá ráda když jí někdo k narozeninám atd kupuje kosmetiku ( moc se nemaluje).
Chci jí koupit kytici, přáníčko a nějaký hlavní dárek ale nevím co :/ . .
Děkuji těm kdo poradí 🙂.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Chce zhubnout a ráda se prochází?

Tak co třebaa trekové hole http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=tre­kov%C3%A9%20ho­le#utm_source=se­arch.seznam.cz&ut­m_medium=link&ut­m_term=trekov%C3%A9%20­hole&utm_conten­t=lista dá se tam nastavit velikost, jsou super na formování postavy a šetří páteř.

Další odpovědi
marci1

Třeba květinu, přáníčko a nějakou knihu o historii, dějinách ( když je má ráda ). 🙂

zjentek

já bych ji v nějakým extra momentě zachytil na fotku, tu bych si vytiskl (třeba v drogerii) na fotopapír v požadovaný velikosti, dal do rámečku a přes to třeba mašli..

ahold

Permici do ZOO.
Doplňuji:
Má ráda zvířata, květiny a ráda se prochází? Tak ten dárek splňuje všechno. 🙂