Avatar uživatele
Rainy

Dárek kamarádce k narozeninám

Bydlíme od sebe daleko, takže se vidíme jen max. 4–5× do roka. Na naše narozeniny se nevídáme a ona k mým narozeninám vytvořila video se všemi našimi zážitky a fotkami a k tomu napsala pár věcí např. jak jsme se poznali, co jsme dělali apod. Jenže za chvíli bude mít narozeniny ona a já nevím co jí mám vytvořit (napsat apod.), aby to potěšilo a mělo to „stejnou váhu“, nasadila laťku, kterou nechci překonávat, ale aby to potěšilo stejně.. Ona není jen kamarádka, ona je jako moje sestra!
Poraďte mi prosím, co mám udělat. Děkuju!
Doplňuji:
Btw. Bude ji 14 let :))

Upravil/a: Rainy

Zajímavá 0 před 3687 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
NikkiHeat

Pokud jste dobré kamarádky (píšeš že jako sestry) tak bude ráda za cokoliv co jí dáš. Nějaká rivalita nemá smysl a ztrácí smysl principu dárků. Dneska třeba letí nějaké poukazy…nehty, kadeřnictví nebo něco takového ve vašem věku co byste třeba mohly absolvovat společně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rainy

No, nevím.. Bydlíme od sebe vážně daleko a takže k tomuto ani nebude příležitost, ale přemýšlela jsem např. nad básničkou, písničkou.. Ale já jsem na tyto věci celkem tupá :D Ani kreslit neumím.. Je to se mnou těžký, ale něco budu muset udělat :)

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek