Naty0895

Dárek k 15. narozeninám?

kamarádka má 15. narozeniny a mě napadá otázka co jí koupit? neznáte někdo nějakou dobrou internetovou stránku nebo nějaký originální dárek do 300? :)

Nejlepší odpověď
panenka

záleží na tom co ju baví o co se zajímá podle toho bych vybírala nějaký zajímavý dárek si myslím že když jí koupíš nějakou kosmetiku (voňavku)tak i za tento dárek ti bude určitě vděčná.

Další odpovědi
venkovan

Myslím, že okolo 250 ,– Kč stojí medovník (dort – Marlenka ? – je to snad správně) který je mňam a ještě zbyde na nějakou květinu.
Když tak nějakého plyšáka či na webu si najít něco jako srandovní hračky, nekupto apod.

anonym

Všechno už vymysleli za nás.
Viz jediný obchod originálních dárků, kde vám aplikace vybere podle zájmů obdarovaného.
Link níže.

Zdroj: www.smartstore.cz

Deli

Co stříbrný řetízek na ruku? Nebo klidně hezkou bižuterii…

Alesh

15? No, to bych viděl na žertovný vibrátor! 🙂

lindicka4478

No tak na ty vaše sexuální pomůcky v komentářích pod touto diskuzí rovnou zapomeň. Děti by si měly v tak útlém věku ještě užívat dětských let a nezkoušet hned velké množství dospěláckých věcí. Odměňte své dítě třeba kempovým vybavením z https://www.na­turehikecz.cz Určitě bude nadšený/á, když dostane něco, na co se bude moct v přírodě spolehnout.