Miroslavst

Dárcovství jak, kde, kolikrát?

Bohužel středa je jen jednou týdně a tak se ptám, kde můžu darovat sperma? Prý se za to dobře platí.
Doplňuji:
Banky tu máme čtyři. Pracují tam za přepážkou hezké úřednice, ale každá odběr odmítla :D

Nejlepší odpověď
aramah

Zajděte do spermabanky,a uvidíte jestli to klapne!Nevšimla jsem si Michala že odpověděl.

Další odpovědi
anonym

manželce

BEAES

Také musíš být vysokoškolák, sportovec s mírou alespoň 180cm, o takové je zájem. :o)

martina1

Nedávno o tom byl pořad na dvojce.Musíte mít alespoň maturitu,věk 18–35let,musíte být zdravý a nesmíte být z menšiny.Mluvili tam o tom,že nejvíce dárců je vysokoškoláků,pro­tože jsou mladí a přividělávají si tím.Tuším,že říkali 1500Kč za jeden odběr a maximálně 5 krát,aby nebylo každé druhé dítě v republice jednoho otce a nabyl pak každý s každým příbuzný,což je logické.Taky upozorňovali,že z deseti dárců má kvalitní vzorek jen dva.Tak nevím nevím,kam lidstvo spěje???!!!!

kapka

V centrech pro asistovanou reprodukci. Např. Pronatal v Praze.
http://www.pro­natalgroup.cz/pro­natal-cz/pronatal-group-darcovsky-program.php
Ale bohužel tu píší, že dárcům musí být 18–35 let. Tak to jste tedy už prošvihl. 🙂

Michal

Zjistěte si,kde je sperma banka s možností odebrání spermatu.
Doplňuji:
Asi vás zklamu ,ten úkon si z velké části provádíte sám,ale dají vám k tomu časopisy,aby vás povzbudili.Mě by třeba Ekonom moc" nenabudil"-))

Miroslavst

Beaes: Ta míra se počítá čeho?

BEAES

180cm na výšku musíš mít, nejlépe atletickou postavu, tmavé vlasy a modré oči, abstinent a nekuřák. V dnešní době jsou ženy náročné.

Miroslavst

jenže ta neplatí.