Ivetka303

daňový ráj

Co je to vlastně daňový ráj? Tzn., že v místě se neplatí daně vůbec, nebo, že je tam nějaká nízká sazba? A jaké země sem patří?

Odpovědi
Drap

V daňovýách rájích se platí daně velmi nízké, v některých případech žádné. Je jich celý řada , zadej si do vyhledavače.

ReHu

„Daňové ráje“ hledají ti, kteří „mají“ kačky, stačí jim to a chtějí platit nízké daně.
např. Monaco.
Ten, kdo se trochu vyzná, nebo se vyznat chce, využije výhody i tam, kam daňově patří.
Proč třeba spořit, když ti, kteří si půjčují, si vlastně půjčují ty naspořené peníze. A také z investic se daně neplatí. A ještě paníze vydělají.
Tak je lépe hhledat kde ušetřit, nebo se naučit jak a kde vydělat?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.