vera12

danove priznani

Dobry den mam takovy dotaz syn studuje středni školu ,musi kvuli dan.přiznani ktere podává manžel donest potvrzení ze školy?nebo stačí ,že ho má manžel uvedeného v potvrzení z práce ,jako vyživovane ditě?

Nejlepší odpověď
anonym

Syn musí donést potvrzení. Bez doloženého potvrzení lze uplatňovat pouze děti, které jsou žáky základní školy nebo školy jí na roveň postavené.