Avatar uživatele
dudu

Daňová správa postrádá celkem 119 miliard, komu z nás tyto nedoplatky přebývají?

Ke konci roku 2011 daňová správa měla nejvíce nedoplatků u daně z přidané hodnoty, a to 68,7 miliardy korun. Objem nedoplatků u DPH loni stoupl o pětinu, tedy nejvíce ze všech daní. Nedoplatky u daně z příjmu právnických osob stouply o devět procent za 19,1 miliardy korun. Naopak u daně z příjmu fyzických osob podnikatelů nedoplatky mírně klesly na 14,3 miliardy ko­run.

I když občanské nedoplatky daní poklesly, přiznejte se „bídní červové“, kdy a o kolik jste posledně na daních ošidili pana Kalouska? Také jsem nedávno zvlčil a nechal si přivézt tunu kompostu za 300 korun s formankou ve výši sedm stovek, přičemž jsem se s dopravcem /bývalým spolužákem/ předem disktetně shodl, že faktura nebude obsahovat DPH.
Dodnes se sice trápím výčitkami, ale třeba na dnešek jsem spinkal docela v pohodě a kupodivu mne neobtěžovaly ani případné noční můry…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, anonym před 4388 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Dudu dnes jsem si jel pro léky kolem satelitního městečka a tam na kopci koukaly nějaké daně ze země ani mně nepozdravily. Nejsou to ony ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já tedy panu Kalouskovi nějakou korunu pošlu, aby mu nechyběly peníze. Ale protože ho nemám ráda, víc než 5 korun to nebude. Co může chtít taky po důchodkyni, že? Však už mi naznačil, že si do budoucna mát utáhnout nejen opasek, ale raději i „mašli“, tak na něj budu „hodná“ taky jen do míry svých možností.
Zcela zodpovědně zde ale prohlašuji, že parchant (-i), co nás všechny tímto způsobem okrádají o peníze, by to s okamžitou platností měli přestat dělat …
No, a to zase budeme v háji. To bychom byli okamžitě bez „politické scény“ a našla by se určitě další, ještě peněz lačnější smečka, která by jenom vystřídala tu nynější.
Já fakt nevím, co se s tím dá udělat. Kdyby ale začaly konečně platit zákony, možná by se s tím ani nic dělat nemuselo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Devadesát devět jich mám šikovně ulitých, ale kde je těch zbývajících dvacet miliard, fakt nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek