pusinka50

Dámy, zkoušely jste zamrazit vařené rýžové nudle? A vařené kysané zelí? Jde to nebo vytáhnu z mrazáku pak měkký blevajs?

Nejlepší odpověď
zl@tk@

Zelí bude po rozmrazení normální – blivajz ne! Nudle nevím – nezkoušela jsem.

Další odpovědi
hanulka11

Tak tyto věci jsem nikdy nezamrazovala, jelikož za to nestojí je uchovávat -snadno se rychle uvaří čerstvé .

elektrikář

Mrazit jsem nudle nezkoušel Já je zavážu do sáčku vymačkám vzduch. několik dní to v lednici přežijí,Ohřívám je ve vařící vodě i se sáčkem.