Dámy, zahrajete si občas s partnerem hru pro dva na PC či konzoli?

S přítelkyní si občas na PC zahrajem a očividně jí to dost baví. Spíše ale dává přednost hrám typu Rayman Origins či LEGO. Ať už hrajeme proti sobě nebo kooperaci, vždycky se dobře odreagujem a pobavíme.

Nejlepší odpověď
Banshee

Ráda jakoukoliv.

Doplňuji:
Ale určitě u toho nesedíme 24 hodin denně. Když je to jen občas tak u toho může být dost velká sranda :)

Další odpovědi
iceT

Nechávám ho vyblbnout samotného.:)

Ale občas jsme jezdili motokros na PS2,byla to závava.

RyuzakiKate

Ráda jakoukoliv.

Jsem celkem „pařmenka“ od mala, o hrách si ráda povídám, když se ke mně někdo přidá, jsem jen ráda :) Ale samozřejmě nejsem žádný „no-lifer“ ;)

anonym

Ráda jakoukoliv.

Doplňuji:
nevidím tam možnost NE, takže ne, ještě nás to nenapadlo, hrajeme jiné hry 🙂 bez pc:-)))

GM

Proč není ještě další možnost? S partnerem hrajeme jiné hry, než na PC nebo na konzoli.

anonym

Otázka se boužel zaměřuje jen na počítačové a konzolové hry. Na stolní, postelové a jiné hry se snad zaměřím v jiné otázce.:)

terry

Proč není jiná možnost?
Já bych si i zahrála, ale můj mužský na toto moc není.
Takže nehrajeme ☹

anonym

Vidíš, mohl jsem to ještě rozšířit. To mě nenapadlo, vetšinou si chtějí hrát chlapi. :)