Avatar uživatele
uccello

Dámy, začaly byste si vyholovat hlavu, kdyby to začalo být „in“?

Představte si, že by se to stalo trendem a vy jako jedna z mála byste s dlouhými vlasy musela poslouchat, jaká jste zarostlá divoženka, jak je to nehygienické mít vlasy atd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Tak to tedy rozhodně ne !:-) Přece nejsem „ovečka“, no musím napsat ovce. A myslím si, že by nás bylo více. Ráda se odlišuji, módním „výstřelkům“ nepodléhám. Mám svůj originální styl, svoji hlavu ( s mými vlasy ). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jednou to začaly dělat tam dole,je to tajn,ale nahoře nevím…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Takový obecný trend velmi pravděpodobně nenastane, protože to by holkám zabránilo ´kouzlit´ s účesy a barvičkami…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Pokud si dobře vzpomínám, pad např. podle seriálu Návštěvníci má v budoucnu u žen holá hlava patřit k nejintimnějším částem těla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

ano a byla bych ráda mám malinkatinkou nedorostlou
mapku na hlavě a tak by mi to přišlo vhod i bych si na
hlavu nechala vytetovat nějaký hezký obrázek :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

1. Korintským (bible)
6Pokud se žena nechce zahalovat, pak ať se rovnou ostříhá. … 10Proto ať si žena zahaluje hlavu na znamení autority kvůli andělům.
Chybí: dohola
Doplňuji:
Dogma posílené dlouhodobými modloslužbami vysílané do éteru má větší sílu než obyčejný smrtelník,to je vidět co zkoho mluví,v jakém je stádiu vývoje a chápání atd.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Ne, a doufám že takový den nikdy nenastane (nechtělo by se mi to poslouchat).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek