uccello

Dámy, začaly byste si vyholovat hlavu, kdyby to začalo být „in“?

Představte si, že by se to stalo trendem a vy jako jedna z mála byste s dlouhými vlasy musela poslouchat, jaká jste zarostlá divoženka, jak je to nehygienické mít vlasy atd.

Nejlepší odpověď
marci1

Tak to tedy rozhodně ne !:-) Přece nejsem „ovečka“, no musím napsat ovce. A myslím si, že by nás bylo více. Ráda se odlišuji, módním „výstřelkům“ nepodléhám. Mám svůj originální styl, svoji hlavu ( s mými vlasy ). 🙂

Další odpovědi
anonym

Jednou to začaly dělat tam dole,je to tajn,ale nahoře nevím…

gecco

Takový obecný trend velmi pravděpodobně nenastane, protože to by holkám zabránilo ´kouzlit´ s účesy a barvičkami…
😉

dudu

Pokud si dobře vzpomínám, pad např. podle seriálu Návštěvníci má v budoucnu u žen holá hlava patřit k nejintimnějším částem těla…

briketka10

ano a byla bych ráda mám malinkatinkou nedorostlou
mapku na hlavě a tak by mi to přišlo vhod i bych si na
hlavu nechala vytetovat nějaký hezký obrázek :)

anonym

1. Korintským (bible)
6Pokud se žena nechce zahalovat, pak ať se rovnou ostříhá. … 10Proto ať si žena zahaluje hlavu na znamení autority kvůli andělům.
Chybí: dohola
Doplňuji:
Dogma posílené dlouhodobými modloslužbami vysílané do éteru má větší sílu než obyčejný smrtelník,to je vidět co zkoho mluví,v jakém je stádiu vývoje a chápání atd.

Nevíteto?

Ne, a doufám že takový den nikdy nenastane (nechtělo by se mi to poslouchat).