Michal Kole

Dámy vyhodily vás někdy z koupaliště pro malé bikiny nebo pro to, že plavete špatně a plavčíkovi se zdá, že se topíte ?

Viz odkaz

http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/zenu-vyhodili-z-koupaliste-protoze-byla-moc-sexy.html

Nejlepší odpověď
briketka10

snad ani néé nemám tak malé bikiny ,
nevím jaký plavky si vzít na dovču a že
by mě plavčík vyhodil to jedině, protože
neumím pořádně plavat, ale to ty víš žejo :D

Další odpovědi
marci1

Ne. Tato dáma má jistě své velké přednosti a je možné, že přítomní chlapci a muži při pohledu na ni se káceli k zemi, padali do bazénu, praštili se hlavou do sprchy, nebo přímo omdlévali. 🙂