Avatar uživatele
Michal Kole

Dámy volily by jste mě za Prezidenta České republiky kdybych kandidoval?

Vadilo by Vám, že bych nařídil povinné plavecké a potápěčské kurzy ?(obdoba vojny pro muže, jen by byla zaměřená na plavání a potápění)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? aramah, fablen, Drap, briketka10, anonym, Kohut57 před 4369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Nejdřív by ses musel naučit plavat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Ty srandisto :D Obávám se, že toto nepatří mezi ty důvody, které by mě ovlivnily.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

volila bych Tě..
a když neumím plavat budu muset taky na vojnu ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Michale, nejsem dáma, ale volil bych tě. Pžedpokládal bych, že mě za to udělíš milost, jelikož jsem neplavec. Umím se jen potápět směrem dolů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Plavu ráda ,plavu hodně,tak bych tě volila:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

ano, volila – aspoň někdo, kdo před zvolením nezapírá, že někteří prostě půjdou ke dnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Havel v tom plaval, Klaus v tom plave, Kole v tom plavat bude. Nenabídneš něco víc , než ti ubozí předchůdci?
Doplňuji:
Nejsem sice dáma ani král, ale jako střelec bych asi volil tebe ,spíš než Fischera.

Upravil/a: Kohut57

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Otvorený dopis
Vážený Michal Kole Sľubotechna s.r.o.
Váš netradičný úmysel je veľmi zaujímavý a podnetný. K tomu ale potrebujete možnosť voľne dýchať a mať k tomu nezávadné zdroje.
PS
To plávanie máte na mysli vo vode alebo v ekonomike a životnej úrovni?
Nevadí i tak, rada by som Vás volila, ale koncom minulého tisícročia som bola zbavená práva voliť na území Čiech a Moravy.
Ale doporučujem aj Vám radšej doplávať na breh a usušiť sa. Vodníci z Čiech už odišli po neúspešnom pokuse utopiť Dr.Mráčka…
Vaša Led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Michale,
když už jsi oslovil jenom ženy, tak mi není jasné, proč se nám do toho „montujou“ i chlapi. To mi tedy nejde do hlavy, kdo všechno si tady dodnes jenom hrál na chlapa a jak je vidno je jenom ženská. ☺☺☺
Volila bych Tě. A volila bych každou alternativu, která by přinesla něco nového. Jak je vidno dosavadní a staré pořádky jsou neúčinné, aby se zde něco pohlo kupředu. Chce to nové koště a pořádný průvan.
Jenom si ještě vyhražuji právo některé nepřizpůsobivé a společnosti zvlášť škodlivé elementy topit jako slepá koťata.
Je pravdou, že politici už se prezentovali po „sametové revoluci“ různě – lyžaři, běžci, cyklisti, chodci, kydálisti chlévské mrvy atd. Plavci a potápěči tu ještě nebyli. Dej vědět, na které kandidátce Tě mám hledat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Michale, promiň, ale musíš vymyslet něco nového. To potápění je už dávno zavedeno. Dokonce je to vylepšené o potápění celé společnosti a komplet ekonomiky a ne jen jednotlivců.
Tak pokud chceš můj hlas (i když tedy taky nejsem dáma) tak to musíš vylepšit něčím originálním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Doufám, že zůstaneš u zdravého rozumu a do voleb nepůjdeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

Klidne kandiduj ale az budes zvolenej budes asi zklamanej – u nas prezident muze leda tak kecat nic vic :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek