Zlatý

Dámy, už se vám někdy stalo...

... že na vás nějaký mužský protějšek myslel o samotě v nejintimějších souvislostech a vám se to doneslo?
Jaká byla vaše reakce?
Mně se to tuhle přihodilo, pustil jsem si v jedné z turnajových story na špacír intimní fantazie o jedné protihráčce ze scrabblového turnaje. Myslel si, že když je píšu v angličtině, v ČR je nikdo nečte, a ono ejhle ...
Na turnaji jsem se jí potom nemohl ani podívat do tváře, aniž bych nezrudnul nebo se nekřenil, dokonce jsem uvažoval, zda nemám kvůli ní přijet s kuklou na hlavě ;{))>
(Mirek mě nakazil tematikou ;{))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Asi to každou potěší, pokud to není samozřejmě perverzní. To poznáš na reakci té dotyčné.

Další odpovědi:

Zlatý

Mě to jednou napsál známý jako SMS že se mu o mě zdálo,že to červené tričko co jsem měla u nich na návštěvě když jsem tam byla s mojím slušelo zbytek raději psát nebudu já mu pak jen odepsala že mu děkuji za pochvalu a at toho nechá že jsem vdaná a on ženatý a at pozdravuje manželku doma.Pak to zkoušel aspon ještě týden a když viděl že na jeho Sms nereaguji nechál toho.

ano jednou se mi to stalo,ale bylo mi ho líto,bylo to ještě v bývalém zaměstnání,ten dotyčný byl o hodně mladší než já a řekl to svému kamarádovi,jenže ten byl takový výlupek že to roznesl všude a klukovi se pak smáli,dělala jsem jako bych o ničem nevěděla

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.