Dámy, proč jste se učily a naučily plavat?

Odpovědi
hanulka11

No přeci abychom se neutopily

panenka

Aby jsme tě mohly utopit 🙂já jsem se naučila plavat protože mám ráda vodu a plavání mě baví

Terryle

Zvláštní otázka – proč jen dámy? To zní, jako bysme byli na začátku 20. století a dáma obvykle jen seděla v salonku a pila čaj :o)

Plavání beru jako naprosto přirozenou lidskou schopnost, něco jako ježdění na kole. Plavat by měl umět každej, kdo nemá nepřekonatelnou fobii z vody. Chlap nebo ženská. Považuju to za celkem životní nutnost, nikdy nevíte, kdy nějakým nedopatřením zahučíte do vody a utopit se jen proto, že neumíte pár temp, je dost nešťastný :) Nehledě na to, že je to zdravej sport a je to fajn relax.

ten který je

Pár podobných otázek týkajících se plavání POUZE žen zde už padlo.Nemohu si pomoci ale připadá mi to trochu divné.

led

Ak niekto býva pri vode nerozmýšľa o tom. Ide a pláve, úplne prirodzene.
Ale teraz sa opýtam ja vás: pán Vodník, prečo ste sa učil a naučil chodiť?

Radak

Plavat jsem se učila, protože jsem chtěla přeplavat rybník stejně, jako moje máma, táta a sourozenci. Tak dlouho jsem to zkoušela, dokud se mi to nepovedlo. Bylo to v době, kdy mi bylo jaksi ukradený, jestli jsem holka nebo kluk.

kropitko

Protože jsem chtěla mít děsně sexy ramena a hrudník,,,prý to pomáhá,,,měl bys to taky vyzkoušet,,,,