Avatar uživatele
anonym

Dámy, proč jste se učily a naučily plavat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4792 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

No přeci abychom se neutopily

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Aby jsme tě mohly utopit 🙂já jsem se naučila plavat protože mám ráda vodu a plavání mě baví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Zvláštní otázka – proč jen dámy? To zní, jako bysme byli na začátku 20. století a dáma obvykle jen seděla v salonku a pila čaj :o)

Plavání beru jako naprosto přirozenou lidskou schopnost, něco jako ježdění na kole. Plavat by měl umět každej, kdo nemá nepřekonatelnou fobii z vody. Chlap nebo ženská. Považuju to za celkem životní nutnost, nikdy nevíte, kdy nějakým nedopatřením zahučíte do vody a utopit se jen proto, že neumíte pár temp, je dost nešťastný :) Nehledě na to, že je to zdravej sport a je to fajn relax.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Pár podobných otázek týkajících se plavání POUZE žen zde už padlo.Nemohu si pomoci ale připadá mi to trochu divné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ak niekto býva pri vode nerozmýšľa o tom. Ide a pláve, úplne prirodzene.
Ale teraz sa opýtam ja vás: pán Vodník, prečo ste sa učil a naučil chodiť?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Plavat jsem se učila, protože jsem chtěla přeplavat rybník stejně, jako moje máma, táta a sourozenci. Tak dlouho jsem to zkoušela, dokud se mi to nepovedlo. Bylo to v době, kdy mi bylo jaksi ukradený, jestli jsem holka nebo kluk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Protože jsem chtěla mít děsně sexy ramena a hrudník,,,prý to pomáhá,,,měl bys to taky vyzkoušet,,,,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek