Dick

Dámy poraďte,na co koukat při koupi žehlícího prkna???Mě nikdo nežehlí!!!

Nejlepší odpověď
kapka

Při koupi žehlicího prkna koukejte na prodavačky. Třeba se zadaří a některá Vám časem bude i žehlit. 🙂

P.S. Po vyčerpávajících technicky zaměřených odpovědích mě už nic lepšího nenapadlo.

Další odpovědi
Pájo

Na provedení svárů (u levného popraskaly za krátký čas, vyhozené peníze)
Možnost nastavení výšky prkna.
Vyzkoušejte stabilitu (jako při žehlení) jestli ten pohyb vůbec prkno „ustojí“
Další vychytávky ať ženy doplní.

Hlada

Podívej se na provedení aretačního mechanismu. Takové ty samosvorné po čase nefungují. Některá prkna mají nepraktický odkládací prostor na žehličku. Konec prkna by měl být kónický, aby se na něj daly navléknout kalhoty. Dobrý je potah odrážející teplo.

anonym

Ještě jedna rada(chlapi poradili dobře),kup si teflonový potah,nemusíš pak hodně věcí žehlit z druhé strany.

baghira

Obměnit šatník věcmi, které se nemusí žehlit.

hanysicek

Ještě bych se podívala jestli se na to dají koupit potahy, na ten váš rozměr, protože za čas určitě bude potřeba. A taky já bych volila více široké, ty úzké se mi zdají naprd, ale to je zase jen o zvyku:-)

hanulka11

Já nemám ráda prkno, žehlím na stole na dece a věřte, že toho žehlím pramálo-

jakmile nastavíte na pračce program s nemačkavou úpravou tak odpadá hodně žehlení- jistě jsou věci, které se vyžehlit musí, ale těch je minimum. A důležité je při věšení prádlo pěkně protřepnout a hned po sebrání prádla ho pěkně složit . A v sušičce nenastavujte zbytečně moc stupňů , prádlo se pak přesuší a není to dobré -vlákna se poničí.