Avatar uživatele
Dick

Dámy poraďte,na co koukat při koupi žehlícího prkna???Mě nikdo nežehlí!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, fablen, Pájo, Redog před 4585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Při koupi žehlicího prkna koukejte na prodavačky. Třeba se zadaří a některá Vám časem bude i žehlit. 🙂

P.S. Po vyčerpávajících technicky zaměřených odpovědích mě už nic lepšího nenapadlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Na provedení svárů (u levného popraskaly za krátký čas, vyhozené peníze)
Možnost nastavení výšky prkna.
Vyzkoušejte stabilitu (jako při žehlení) jestli ten pohyb vůbec prkno „ustojí“
Další vychytávky ať ženy doplní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Podívej se na provedení aretačního mechanismu. Takové ty samosvorné po čase nefungují. Některá prkna mají nepraktický odkládací prostor na žehličku. Konec prkna by měl být kónický, aby se na něj daly navléknout kalhoty. Dobrý je potah odrážející teplo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ještě jedna rada(chlapi poradili dobře),kup si teflonový potah,nemusíš pak hodně věcí žehlit z druhé strany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Obměnit šatník věcmi, které se nemusí žehlit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanysicek

Ještě bych se podívala jestli se na to dají koupit potahy, na ten váš rozměr, protože za čas určitě bude potřeba. A taky já bych volila více široké, ty úzké se mi zdají naprd, ale to je zase jen o zvyku:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já nemám ráda prkno, žehlím na stole na dece a věřte, že toho žehlím pramálo-

jakmile nastavíte na pračce program s nemačkavou úpravou tak odpadá hodně žehlení- jistě jsou věci, které se vyžehlit musí, ale těch je minimum. A důležité je při věšení prádlo pěkně protřepnout a hned po sebrání prádla ho pěkně složit . A v sušičce nenastavujte zbytečně moc stupňů , prádlo se pak přesuší a není to dobré -vlákna se poničí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek