Ivanka99

Dámy,pokud po 25 letech manželství vám manžel vyčte, že netrháte toeletní papír v perforaci, jak se zachováte?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ivanko99 nechte ho být, on to určitě nemyslel špatně.
Říkejte si, může být hůř. Taky vám mohl vyčíst, že nepřepínáte kohoutek na vodu do umyvadla ze sprchy, že nezvedáte prkýnko na záchodě, že mažete krajíc chleba máslem na opačné straně-na té větší třeba.

Další odpovědi
elektrikář

Kupte mu ještě jednu roličku ať má svůj.Cesty boží jsou nevyzpytatelné.

hanulka11

Vysměju se mu , u nás si na takové věci nehrajeme.

FOG

Pokud jste to s nim vydrzela tech 25 let,tak Vas asi kousek Po......o papiru nemuze rozhazet.
Az pujde on priste tam,kam musi i cisar pesky,dejte mu do ruky nuzky,ze mate zlepsovak.

GM

Tohle mi manžel říct, tak se uchechtám.