ChineLin

Dámy, nosíte s sebou náhradní silonky?

Na tuhle otázku mne přivedla dnes kolegyně. Taktně jsem jí upozornila, že má oko na silonkách (navíc černých) a odpověděla mi, že o tom ví, ale raději bude chodit s okem, než v lodičkách a v tomhle počasí naboso.

Připadlo mi to zvláštní, sama nosím permanentně jedny náhradní v kabelce a v autě mám další dvoje (pravda, přitahuju nejrůznější ostré rohy, nebo zipy u kozaček jako magnet), ale v práci jsem jedna z mála.

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, nosím pro případ nenadálé „havárie“ sebou i náhradní. 🙂

Další odpovědi
Luxx

silonky nenosím, smrdí z toho nohy

ReHu

Do města na nákup náhradní nenosim.
Ale pokud je jakákoli akce, pak ano.
Naprosto s tebou souhlasím.

Lamalam

Ano.