Michal Kole

Dámy, manželky, taky zakazujete, svým partnerům, manželům se zouvat jako ve filmu Slunce seno erotika ?

„Táto, ty jsi se zul“
„Najdi mu tu botu, než tu všichni padneme smrady“

Odpovědi
Conchus

Ne, protože doma chodím furt bosky a nohy mi nepáchnou. Taky sedím rovně, mám čisté nehty, atd., atd. Jsem již tak od malička vychovaný.

dudu

S něčím podobným jsem se setkal, když naše dospělé děti vypadly z domu. Paní domácí náhle upřela svůj zrak na moji maličkost a jala se mě napravovat. Až příliš často jsem vyslechl poznámky jako: "seď rovně, máš špínu za nechty, smrdí ti nohody atd. Bylo léto a já to vyřešil ústupem na chalupu.
Vše pominulo po narození vnoučat. Babča nyní naše praděti nejen neustále ťuchmá, opusinkovává, leze s nimi po podlaze, všelijak vrní a štěká a já se opět dočkal vytouženého klidu a ocitl se mimo její zorné pole. Všem je tak, jak má být.

nimbus4

Pravidelně užívej lékařem předepsané medikamenty, vypni net, a uvažuj o tom, že v léčebně Ti bude lépe.