hanulka11

Dámy ,kupujete si na zimu jiný pleťový krém?

Než který používáte přes léto?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano, přes léto mám gelo-krém a na zimu si kupuji výživnější krém. Také si častěji krémuji ruce. Krémy by se měly střídat,ať si pleť nezvyká pouze na jedno složení.

Další odpovědi
anonym

pokožka přes zimu trpí víc na vysušení než přes léto,proto je dobré krémy střídat,v létě je dobré mít mín mastné nebot se plet víc potí a tím i mastí,a přes zimu jsou lepší mastnější,díky mrazům je pokožka více stažená