Dámy, když jdete do bazénu plavat, jakou rychlostí plavete (metrů za sekundu) ?

Nejlepší odpověď
iceT

Ze se nezeptate chlapu jakou rychlosti plavou a jakym stylem…

Další odpovědi
Mili @

To by musel u bazénu stát někdo, kdo by mi to změřil a dopadlo by to tak, že by nezměřil nic…
Od doby, co jsem se málem utopila, plavu zásadně pomalu a musím dosáhnout nohama na dno !
😁

Martina S.

Jakou rychlostí plavu to nevím, ale za tu hodinu co jsem tam uplavu tak 50 bazénů. Vlezu do vody a celou hodinu jsem ve vodě. Chodí tam lidi který tam jen povídají a sotva si smočí nohy. To já když už tam jednou za čas jdu, tak toho využiju.

Bumbes

Když bude za dámou žába, pavouk, nebo podobná havěť, tak to bude opravdu fofr…