Dámy, chtěly by jste být Hradní strážkyní? Jaké má tato „práce“ výhody? Mě nic nenapadá

http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2400­87-prvni-zena-v-hradni-strazi-povysila-na-velitele.html?ref=os­tatni-clanky

Nejlepší odpověď
hanny 2

NE!!! A výhody? viz článek – Těm, kteří by chtěli rozšířit jejich řady, vzkazuje: „Je to atraktivní a zajímavá, ale hlavně tvrdá práce, bereme průměrný plat a musíme být obrněni trpělivostí. Důležité je mít smysl pro odpovědnost a také umět poslouchat.“

Další odpovědi
DDarent

Tak má to výhody HROMADY PENĚZ!!!!!!