Mili @

Dámy a slečny, žehlíte rády?????

Doplňuji:
já zrovna nemusím, ale čeká mě hromádka…
Míro, ty jí to věříš…????

Nejlepší odpověď
BEAES

Záleží co...........?
Doplňuji:
Pokud prádlo, tak to tedy nemusím, ale mám veliké štěstí, že to moooc baví mou tchýni, tak mi občas helfne.

Další odpovědi
panenka

Ano žehlím ráda vždy když si vyperu co můžu uklidím (ponožky,spodní prádlo atd
a pak tych pár věcí vyžehlím at se mi to zbytečně nehromadí.

anonym

nenávidím žehlenííí!!! ale když žehlí můj muž a drží při tom v ruce malinkou krabičku od zlatníka tak to jo to beru

Lisbeth

Ne, já „vyvěšuju“. Vyprané šup na ramínka a uhladím rukou. Výsledek je úžasný.

Miroslavst

Manželka říká, že žehlí ráda.

Martina S.

Nemám ráda žehlení, ale nedá se nic dělat.

stana73

Moc mě baví žehlit si u přítele nějaký „průser“ ikdyž se zlobí,nevydrží mu to dlouho :)))

Elk

Dnes už ani není co žehlit, ale když jsem si vymodlil druhého syna, tak jsem byl na to tak připraven, že jsem manželku k žehlení plenek ani nepustím- já vím – prahistorie, ale tenkrát nebyly pampersky. To jsem měl krásně srovnané jak pleny, tak i oblečení, vstával jem i v noci, kdych chtěl přebalit, no, měl jsem velkou radost a myslím, že jsem jí hodně pomáhal. Jenomže, jak jsem psal, je to už víc než 2O let, ale vzpomínám na to rád a dnes by už nikda maldý nevěřil, že na pleny byly poukazy a Sunar na odstřihovací kupóny…
Každá doba má své, dnes už jsem nežehlil ani nepamatuju.

Neonka

Žehlím opravdu jen to, co je nezbytně nutné. Při nakupování oblečení myslím na to, aby bylo žehlení co nejméně. Halenky mám většinou takové, které stačí lehce přeprat a na šňůře se vyvěsí …

Terryle

Asi takhle – nevadí mi to. Což se u mě a domácích prací vlastně rovná mít ráda. Když si můžu vybrat, co doma udělat a co nechat na jinejch, jdu žehlit – dobře se mi u toho čistí hlava. A zatáhnout si prkno do pokoje a koukat na detektivky na počítači… to fakt není špatná činnost :)

lorja

Ráda nežehlím.Když už není zbytí,pustím si nějakou hezkou muziku a jedu.....

ReHu

Znám paní, co žehlí i prádlo a ponožky. Viděla jsem to na vlastní kukadla.
Mé kamarádce tchyně vyžehlila „funkční“ kalhotky a prožehlila díru. Toto se žehlit nesmí 🙂.

jajinka123

mě žehlení docela baví…jen s košilemi pro manžela bojuji…moc si s nimi nevím rady…můžu doporučit firmu, kde je dávám na vyžehlení…http://ww­w.pradelnici.cz/sluz­by/zehleni-pradla 🙂

Pajka.111

Hele a nebylo by lepší koupit si parní žehličku, která košili vyžehlí a přitom i ani nemusíš sundat z ramínka? Mrkni na tuto stránku http://www.jif­fysteamer.cz/. Myslím, že koupě jedné kvalitní žehličky ti ušetří peníze za neustálé návštěvy prádelny…

Sonka Pop

Aha, taky dobrá rada :) Na kolik takový steamer vyjde?

Pajka.111

Hele, koupíš i za 8000,–Kč. Já mám ale od Jiffysteamer ten růžový, ten vyjde do 3000,–Kč. Takže záleží jaký steamer chceš a potřebuješ.