Dámy a pánové, přeji Vám ještě jednou krásné Velikonoce.

Zítra to nepřehánějte s jakýmikoliv tekutinami, aby ten jeden den neměl sáhodlouhé následky. Nechci tady všechna předchozí přání kopírovat, ale týden budete mít ode mne „téměř“ svatý pokoj – a na to jsem chtěla upozornit. Buďte tu na sebe hodní a neubližujte si.
Svůj fanklub prosím, aby začal zavčas brousit zbraně. „Holky moje zlaté, těším se na další kolo. Díky Odpovědím.cz za Vás za všechny. Jste pro mne skutečná výzva.“
Doplňuji:
Áááá, fanklub nezklamal!!!
Ad Sůwa: 1) přání k Velikonocím konkrétně pro zzzzz jaksi nezahrnuje zbytek 15 tisícové komunitry Odpovědí.cz, takže jste ve svém úsudku opět mimo!!!
2)Body??? A Vy jste mi někdy nějaký bod dala, že o tom mluvíte??? To muselo být ale hodně dávno.. nebo, že byste to dodnes nestihla? Tak nevím, které z nás jde v tom případě o body. U svých odpověd ty moje míváte.
Také víte více než kdo jiný, že já kodex NEPORUŠUJI! Trénujte, máte na to týden.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nestačí popřát jednou ?
Doplňuji:
ocko ocko ty jsi ale kousavá – sůwa má pravdu

Další odpovědi
Sůwa

Když jste taková akurátní, tak proč sama porušujete kodex
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-co-vam-vsem-preji. Že by body?

anonym

I při maximální snaze o objektivitu a nestrannost, musím dát za pravdu sůwě.
Opakování přání ve 2 dnech má zhruba stejnou vypovídací hodnotu jako prázdné omílání víkendových privátních jídelníčků.

  1. Rubrika Aktuality je určena k výročím a skutečně aktuálním odkazům s platností pro celou komunitu, nejen pro jednotlivce. (Podobně jako sloupek v novinách).

Takto naznačuje jakousi sebestřednost, slavomam a megalomanii, – správně spadá do Zábavy a ostatní.

  1. Pakliže bylo záměrem tazatelky oznámení o dočasném odchodu, mělo by být patřičně a přiměřeně formulováno.
  2. Pokud upozorňujeme na nešvary, je nesporné, že bychom se těchto zásad měli držet především my sami.
  3. Kulantní příklad aplikovala briketka před svou hospitalizací a operací.
  4. Příště snad více nadhledu a respektu ke svébytnosti všech ostatních.

Drap

Tobě i všem ostatním taky. Hlavně pohodu a klid

anonym

Ocko díky. Tekutiny nebudou,snad jen benzin,protože jedu do práce a všem ostatním přeji příjemné prožití těchto svátků!

briketka10

ale Dr.Axl já nevěděla jestli se vrátím domů tak mi to osazenstvo promine, že jsem přála předem to jsem si asi dovolila moc ta troufalost !!

briketka10

ad Dr.Axl nahlásila jsem ten příspěvěk a dosud ho admini nevymazali nevěděla jsem co je slovo „kulantní“ tak jsem se unáhlila..