iwetax

Dámy a facka

Už se zde psalo o mužích kteří dali své partnerce facku. Mě ale zajímá, jestli jste, dámy , byli někdy tak vytočené, že jste měli chuť dát partnerovi facku ? A nebo jste mu jí někdy dali (jako první).
Já párkrát takhle vytočená byla, nakonec jsem si to rozmyslela, protože jsem věděla že by se mi asi vrátila třikrát větší. Nikdyjsem jí nedostala.

Nejlepší odpověď
BEAES

Zatím jsem ji nedostala, a asi bych to těžce nesla a určitě bych ji vrátila.

Další odpovědi
Michal

Jakmile dojde situace mezi mužem a ženou tak daleko,že se schyluje k facce,je to špatně.Fyzická řešení sporu jsou hrubá a neefektivní.Mnohdy se vrší a pokud je v tom alkohol,může konflikt skončit velmi bídně. Snažím se,abych se do této situace vůbec nedostal!!!

Zdroj: život

panenka

nikdy jsem zatím facku nedostala

anetadela1

Já se přiznám, já manželovi jednou facku dala. Přišli jsme z nějaký oslavy nebo on byl na nějaký oslavě, to už si nepamatuju, a byl nalitej. Hrozně jsme se pohádali a on začal se vším třískat tak, že i málem rozbil okno. Naštěstí nebyla dcera tenkrát doma, jinak bych to nenechala zajít tak daleko. V tý hádce mě v jednu chvíli poslal do pr… a já mu ji vlepila a hned jsem utekla do ložnice a zamkla se. Druhý den se mi omluvil, že si to zašloužil.
Od tý doby se tohle už nestalo.

PS: jinak on mě neuhodil nikdy :)

ReHu

Připadá mi to trochu pod úroveň. Myslím, že jsou jiná řešení. mnohdy účinnější.
Takže nadala. Jednou jednu dostala.

vecernice

Nikdy jsem ji první nedala,ale měla jsem partnera kterýmu jsem ji vrátila,ani nevím jak a byl klid.Přiznám se,že by to možná dopadlo i hůř,kdyby nepřestal.Dneska vím,že jsem udělala dobře a vůbec toho nelituju.

Nuk nuk

Ani ne. On mě nebije, proč bych měla fackovat já jeho.