KamilasCZ

Dám tento počítač a kliknu na disk C. Je v něm složka WINDOWS.Měl jsem dva windowsy. Potřebuji tuto složku? K čemu je?

Chci se zeptat, měl jsem dva systemy windows zároven a na discích.. Otevřu tento počítač a kliknu třeba na disk C a v nem je složka Windows mohu ji smazat?Je to ten starý windows?Potřebuji ji? Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Moc sice nechápu, ale Windows je systém, pod kterým ti běží PC. Raději tady jako nezkušený nesahej na nic!

Další odpovědi
badisko

cti zde …http://www.ma­xiforum.cz/sof­tware/dva-syst233my-na-jednom-pc-instalace-odstran283n237­/…nebo zde…http://ww­w.google.com/se­arch?client=o­pera&q=jestli+te+cha­pu&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#hl=cs&cli­ent=opera&chan­nel=suggest&scli­ent=psy-ab&q=dva+syste­my+windows+na+jed­nom+disku+odstra­neni&oq=dva+sys­temy+windows+na+jed­nom+disku+odstra­neni&gs_l=ser­p.3…8819.13485­.1.13997.11.11­.0.0.0.0.357.1956­.0j8j1j2.11.0…0­.0…1c.1.5.ser­p.tu0mfqebK8Q&psj=1&ba­v=on.2,or.r_qf­.&fp=d7fba3cffc0e­efd8&biw=1020&­bih=630 asi jenom slozku odstranit nestaci…jinak ti doporucim se stavit pozdeji …ten co je tady prez pc se este nedostavil…:D