Lgee

Daly byste cizímu peníze?

Když by vás požádal třeba o 50 Kč na autobus?

Zapomněl sem na možnost vůbec a teď už to nejde změnit…

Nevím, zda se ptáte jen žen, takže otázku nemůžu upravit.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Anikitos

Jak kdy

Záleželo by na tom jak by si o peníze požádal. A taky podle prvního dojmu – člověka, který by to hned propil poznáte hned a tomu peníze na ”autobus” určitě nedám.

Další odpovědi
Drap

Jak kdy

Jen zcela vyjimečně. Peníze nikomu nedávám, mě taky nikdo nedá.

anonym

Ano

Já na finančáku a pojišťovnách nikoho neznám a dávám jim peníze každý den!
Ale jo, párkrát jsem dal malou finanční hotovost, ale když bylo zřejmé, že ji opravdu potřebuje.

marci1

Ne

Bohužel dnes žijeme v době, kdy člověk musí chtíc, nechtíc každého „podezřívat“ z toho, že ho chce onen jedinec „pumpnout“. Když se najde těch dobráků, kteří mu v dobré víře uvěří a dají mu těch 50 Kč (tak 10,20) má zajištěný „dobrý příjem“. 🙂

střevo

Ne

sem snad padlej na tykev ?

brillant

Ne

Mě taky nikdo nic nedá.

arachis

Jak kdy

Už jsem něco dala. A většinou se mi to vrátilo jinak v dobrém.

anonym

Ne

Ne..když jsem byl nezaměstananý, taky mně nikdo nic nedal a ještě mně na úřadě řekli, ať prodám barák a auto a budu mít z čeho žít.

GM

Jak kdy