Adam R

Daly by se zarovnat Vysoké Tatry s okolním terénem?

Má otázka je jen v teoretické úvaze. Bylo by v lidských silách srovnat Vysoké Tatry s okolním terénem? Řekněme do nadmořské výšky Štrbského plesa (přibližně kolem 1300–1400 m.n.m.). Také by mě zajímalo, co by s Tatranskými vrcholy udělala nejsilnější současná atomová bomba, pokud by explodovala někde uprostřed Tater. Vydržely by tatranské štíty tak silnou explozi?

Nejlepší odpověď
dudu

Všechno jde, jen malé děti nechodí a lidská blbost je věčná., Bože odpušť prvnímu lidskému synovi, neboť on už opět neví co činí!!