Šlo by slepice nahradit krůtami a krmit je stejně, či vyžadují jinou stravu a péči?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Krůty jsou mnohem choulostivější na počasí a vybíravější v jídle. Slepice je skoro bezúdržbová.

Další odpovědi
zjentek

Existuje určitý rozdíl v chovu slepic a chovu krůt. Takže „nahradit“ bych nahradil příhodnějším „změnit chov“.
Kdysi jsem vyměnil tibetského teriéra (pošel) za jorkšírského teriéra. Přiznám bez mučení, že jorkšíra nekrmím jako tibeťana.
Konkrétně v tvém případě bych se věnoval více filozofii, jazykům a v podstatě všemu, co se dá jakkoliv teoreticky vylepšovat a úplně bych vynechal třeba ten praktický chov a pěstování. To ti v podobných otázkách hodně pomůže, určitě si rozumíme, nemáš zač.

cochee

Otázkou je, co bys sledoval tím nahrazením. Slípky se chovají primárně kvůli vajcám (myslím tím doma na dvorku, málokdo chová doma brojlery na maso), takže přeorientací na krůty bys o vajca přišel. A jinak souhlas s ostatními, oba druhy chtějí jiný přístup.