redy

Další změna?

Takže můžu každej den dát jen pět bodů,jedno komu ale víc ani ťuk?
Bylo to jednomu uživateli, teď dohromady za celej den jen pět?
Jestli ste to tu už řešili tak to zmázněte.Já si toho všimla až teď,
děkuju

Nejlepší odpověď
briketka10

ne je to takhle :
každému jednomu uživateli jen 5 bodů..

Doplňuji:
já když mě to oznámilo
čuměla jsem, jak Wejřík 😁

Další odpovědi
Sůwa

Já na to zatím narazila jen jednou, že se mi objevila hláška o vyčerpaných bodech a u otázek se započítá jen 5 bodů i když je víc hvězdiček. Možná to ale pletu, já to zas tak moc neřeším 🙂

Sůwa

Briketko, jako Wejřík? Ten teď moc nečumí, pořád chce být na zahrádce a já tu pak mrznu 😁

briketka10

Sůwo
no to mi povídej ten můj Ufík
taky vyběhne předem dveřmi
pak je na zahrádce a skotačí
po trávě, leze na stromy u mě
je to úplně stejný, když se bojí
předem kvůli cikánům mám ty
dveře na zahrádku otevřený asi
hodinu než udělá co potřebuje
chjo 😁

Sůwa

Dneska chtěl ven už v 5:15 a byl tam víc než půl hodiny. Odpoledne tu pršelo tak spal, ale teď už chce ven po několikáté a vždycky je tam děsnou dobu. Máš pravdu – chjo 😁

briketka10

tak to by mě kleplo !! Ufíček spí
se mnou do tý doby než se já
probudím je jasný, že ráno dělá
bordel, ale jsme spolu do noci
vzhůru, tak si to důležitý odbude
večer a v noci, když sleduju filmy,
nebo jsem na netu pak jdeme do
pelechu on se zavrtá do svýho..
já zahučím pod peřinku, teď leží
vedle mě a chrupinká nic ho neza-
jímá 😁

Sůwa

Já to teď přečtu Wejříkovi aby věděl, jak se má chovat 😁. Mám tu vyhřívanou bačkoru a on na rád lehává, ale hřeje mi nohy shora. Jdem si číst do našeho pelíšku, přejeme vám oběma dobrou noc 🙂

briketka10

já Vám přeji taky dobrou noc a
ať si Wejřík vezme od Ufíka ty
rady k srdci 😁

Sůwa

Wejřík si vzal k srdci Ufíkovy rady do té míry, že dneska jsme šli na zahrádku „až“ v 5:45 😁