mosoj

Další zlodějna !

Od 1. července platí nový zákon o oběhu bankovek a mincí.
Podle tohoto zákona nemáte v bance šanci výměny poškozené bankovky. Banka má za povinnost vám tuto bankovku zabavit bez náhrady !!!
Jedinou šancí jak nepřijít o peníze je další podvod na někom jiném. Pokusit se udat bankovku na pultě nebo v měniči bankovek. To ale vždy nepůjde.

Jen tak dál naše vládo.
Jednou se to ucho utrhne.

Nejlepší odpověď
hornik.

To je každý den, co čtu co na nás vláda zase vymyslela. Jednou je to zvyšování poplatků, pak zase píšou že dlužíme biliony, začalo to utahováním opasků, balíčkama v době toho Klause, za celou dobu nikdo nic neudělal. Z funkcí ve vládě si udělali dojnou krávu. Co mohli to rozkradli takže tady už není nic čím by se jakási ekonomika dala zachránit. Teď to zkouší jestli ještě něco vydojí z občanů. Nějakou tu tisícovku navíc. Lidi kteří se živí jinak než prací přemýšlí co všechno by jsme mohli ještě zaplatit. Kde jsou povodňové poplatky? Dostal je někdo? Oni myslí že u nás najdou ještě nějakou korunu navíc. Jenomže obyčejní lidi už nemají z čeho dávat. Už jsou vyčerpaní. Včera psali o exekutorech, že za 10 let provedli 3 000 000 exekucí! 3 miliony za deset let! Není se co divit že kriminalita rychle stoupá, vždyť ti zloději taky musí z něčeho žít. Tady v české republice už nikdy nic nebude. Bude se mít dobře akorát pár lidí a budou mít kolem sebe 1000 volů kteří na ně budou dělat. Od rána do večera. A jestli se někomu podaří vychovat slušné děti, tak to bude to největší bohatství. Protože tady už to začíná silně smrdět. Samý lump, práce žádná, jen vymýšlet připojištění na důchod a podobné produkty vlastně sračky, protože pracující člověk bude dávat svoje peníze cizí firmě která z toho bude žít. To co je ve vládě, to je zloděj jeden vedle druhého, jeden pomlouvá další pomlouvá další stranu. Nikdo z nich nic neudělal užitečného. A z nás dělají voly. Kdybych na ně nemusel dělat, tak bych se přece musel mít dobře. A dobře se nemám. Kolik lidí zůstalo bez práce, kolik z nich by rádi pracovali aby se uživili? Ale tady není nikdo s čistým štítem. Samá korupce, přivýdělky bokem. Tak když už ani banka nechce vyměnit poškozenou papírovou bankovku za novou, tak to už něco značí. A značí to to, že ASI není dovoleno tisknout další bankovky ABY vláda nemusela zdůvodňovat, proč chce tisknout nové bankovky. Takhle se zbavili papírových padesátikorun tím, že lisují kovové. U těch se nic zdůvodňovat zatím nemusí. Uvidíme jak to půjde dál ale myslím, že na normální život můžeme zapomenout a někteří už dávno zapomněli. Ještě se nám bude stýskat.