rynek878

Další zlatý hoch „ten který je“, gratuluji a děkuji za kvalitní odpovědi. Budeš i nadále tak odpovídat?

Nejlepší odpověď
ten který je

Moc a moc vám všem děkuji přátelé,jen s těmi odpovědmi a body si nejsem tak jist zda všechny byly kvalitní a zda pomohly.Mám vás všechny rád jste prima lidé.Trochu jsem se začervenal 🙂Děkuji.

Další odpovědi
hanulka11

Také moc gratuluji, často se setkáváme ve stejných chvílích při odpovědích.

anonym

Gratuluji,dekuji za rady a zustante na dale.

iceT

Též posílám gratulaci a děkuji za odpovědi.

annas

Gratuluji.

led

Ten, který je…Zlatý
Blahoželám 🙂

Elk

Taky se rád připojuji ke gratulaci, i když bodování ostatních nesleduji.
Přeju hezký den a VYDRŽAŤ!!!

vagra

Přidávám se ke gratulacím !

anonym

také se přidávám s gratulací a vítám další zlatíčko mezi námi

mojitek

pripojuju se ke gratulacím.Dobra prace-Ten kterýje 😉

ten který je

Díky 🙂

panenka

taky hrozně moc gratuluji uživateli ten který je k dosažení zlaté příčky

ten který je

Děkuji panenko.