KdoSiOdJinud

Další vyvolání „bojů“ na internetu, mají šanci podle vás?

Lidi hlásící se ke skupině Anonymous vyhlásili odplatu za zastavení megaupload.com, myslíte, že jejich cíle jsou dosažitelné po nedávných DDOS na stránky fbi, nebo komickém neúspěchu na amazone?

Informace o odplatě: http://www.you­tube.com/watch?v=fsjBxs3­Knxg

Nejlepší odpověď
zl@tk@

Proč ne. Já osobně si myslím, že internet je svobodný a každý má právo si z něj stáhnout co potřebuje. Pokud se to někomu nelíbí nechť si svoje dílko zabezpečí tak, aby se na internet nedostalo. Ale to by zase nefungovala reklama, že?