Další selhání státního aparátu? 10 tisíc kradených aut s duplicitním VIN. ČR = legalizace pro mafie autozlodějů?

Po metanolu další otřesná kauza. – viz odkaz:
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/278886-az-10-tisic-kradenych-aut-mozna-skryva-registr-vozidel.html
(Konečně se demaskuje, kde se inspirovaly vícenásobné nicky).

Nejlepší odpověď
www

Ano, tento státní aparát může být právě tím vzorem: přesně jak nemá tento orgán pracovat!
Jedno selhání doprovází selhání další, ještě větší atd. a hoodně dlouho se nic neděje. Na to musí být nejdříve průser, byť by to stálo lidské životy, o únicích peněz ani nemluvě.

Další odpovědi
anonym

jen další registr s problémy, to už jsem si zvykl. Tohle bude horší ► Jednou z hlavních částí novely je to, že k provedení exekuce už exekutor nebude muset ve všech případech čekat na pověření soudu, ale o některých případech rozhodnou sami exekutoři pod dohledem soudu.http://do­maci.eurozpra­vy.cz/spolecnos­t/56845-exekuce-budou-mozne-uz-bez-narizeni-soudu/ nebo další tunel? ► Česko se chystá na další utažení opasků, vláda přitom zvažuje zřízení nového úřadu. Ten by měl podle návrhu ministerstva vnitra dohlížet nad hospodařením politických stran a hnutí. ► http://ohroze­ny.podnikatel­.cz/clanky/stat-chce-vyssi-dane-vlada-pritom-zvazuje-zrizeni-noveho-uradu/

anonym

proč se stále musíte dohadovat. Dr.Axla beru jako puntičkáře, teda jako šéfa bych tě nechtěl, ale pokud bych potřeboval něco precizně, tak určitě bych si tě vybral.

baghira

Pravidla pro vkládané otázky:
Záměrem položení otázky by mělo být získání informací, ne obhajoba názoru nebo argumentace s ostatními.
Jakou informaci se vlastně pokoušíš získat?

anonym

Dotazovaná informace je vtělena v titulku – zda je státní aparát natolik prohnilý, že to má dopady na nás všechny.
Dikce je relevantní s legitimním článkem na Novinkách, na něž je odkaz s dalším varovným odhalením.
Forma otázky s odkazem je tatáž, jako běžně u dalších uživatelů, tam ti to nevadí? Načpak tato účelová selektivita a podjatost?
Všichni odpovídající pochopili, máš-li nějaké problémy, využij vnitřní pošty, jež je určena na osobní vzkazy.

baghira

Sám okřikuješ jiné uživatele za menší prohřešky.

anonym

Napomínám za zjevné porušování kodexu, čehož se právě sám dopouštíš.
Má otázka kodex neporušuje a je i v patřičné rubrice.
Použij vnitřní poštu a odmítáš-li „okřikování“, tak se k němu sám neuchyluj!
Pokud bych měl důsledně připomínat kodex o bezobsažných otázkách, či vkládání příspěvků s nesmyslným obsahem – to by více jak polovina v Zábavě musela vypadnout.