honza19hk

další podrobnosti k pilotním zkouškám

co to je průkaz zdravotní způsobilosti 2 nebo 1 stupně ?
co to je vstupní lékařská prohlídka na ÚLZ Praha ?
co to je omezené vysvědčení radiotelefonis­ty,nebo obecné vysvědčení radiotelefonisty letadlových radiostanic?---kde to seženu ?
JE TEŽKÉ SE STÁT PILOTEM VRTULNÍKU?KDYBY STE NĚKDO VĚDĚL JEŠTĚ NĚJAKÉ STRÁNKY NA KTERÝCH NALEZNU FIRMY ZABÝVAJÍCÍ SE PIL.ZKOUŠKAMI TAK MI TO NAPIŠTE
PŘEDEM DÍKY KENYRTSI

Nejlepší odpověď
kenyrts

tak nejdříve co to je vstupní lékařská prohlídka na ÚLZ Praha,jak už bylo napsáno jedná se vstupní prohlídku ÚLZ Praha(ústav leteckého zdraví)je to pořád v Dejvicích Praha6,tam se dozvíš určitě mnohem víc co dál?
tady je na ně odkaz:

Zdroj: http://www.ulz.cz/