Jahoda

Další otázka pro GangstaHelper

Zdravím! přes to ulozto.cz mi to nějak nejde. Vůbec nevím, kde mám ten film pro zkopírování hledat.+ jde to poslat i jinak než aby si ten film musela kamarádka stahovat? Děkuji

Nejlepší odpověď
Retko

Nejak si to prece musi z internetu stahnout. Ikdyz ji to budes posilat kousickama mailem, stejne to bude stahovat.

Jinak ji to zabal a pouzij ceskou postu :). Pak to stahovat nebude muset.

Další odpovědi
GangstaHelper

Přesně tak, je jedno, jestli to stahuje ze stránek nebo jí to posíláš = stahuje to od Tebe = úplně stejný internetový „pohyb“).

Moc nerozumím, co nevíte kde hledat (film v PC? tak asi v mechanice, popřípadě tam kde jste ho uložila)