Jahoda

Další moje otázka..

Zdravím! Prosím podívejte se na moji předchozí otázku s nadpisem: Ráda bych věděla, zda je něco takového možné. Musím to napsat takto, protože ta otázka nejde doplnit. Ptám se: jak nějakou tu pohádku stáhnu do PC. Děkuji

Nejlepší odpověď
Retko

Hehe, po pravde receno hned jsem psal odpoved na tohle, ale pak jsem vymazal jelikoz pises ze jsi to dostala do PC.

Takze, abys dostala klasickou podobu knizky do elektronicke podoby, tak musis mit pristroj, kteremu se rika scanner (skener). Daji se koupit kolem 2000.

No a pak stranku po strance to preskenujes. Jak skenovat, to uz je jina otazka. Ale nis sloziteho.