Pokročilý

Další má sexuální otázka :D

Jaké jsou erotogenní zóny u žen a jaké u mužů?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pohlavní orgány, bod G, uši, prsa a bradavky, ušní lalůčky, hýždě, vnitřní část stehen, oční víčka, pupík a břicho, rty, jazyk, krk, dlaně, šíje, záda, prsty, podkolenní jamky, boky, vnitřní strana paží, chodidla... :D

Nejlepší na tom je hledání a zkoušení.

Další odpovědi:

Zlatý

Jedno varování :

Na tomto serveru není klikátko 18 + Takže by se sem tyto otázky neměli vkládat, zvlášť, když sem chodí děti ze základní školy, třeba 5 třída (podle dotazů odhaduji)

napíšu to opatrně:

Žena: To na ženském hrudníku a to dole tam kde se čůrá, ten ocásek
Muž: Čím se čůrá a to vedle

Zlatý

to je bohužel prudce individuální. Někdy se to dá odhadnout podle astrologického znamení - u Štírů to bývají například přímo genitálie, u Vah záda. Jenže já jsem Váha a erotogenní zónu mám na spodních levých žebrech... a naopak jsem znal jednu Štírku,
která ji (tu zónu) měla na zádech. Někdo ji může mít třeba v malíčku. Fakt se to nedá generalizovat... u sebe to například zjistíte, když se sama sebe budete při masturbaci všude možně dotýkat - jeden osudný dotek na konkrétním místě Vás dožene k nepříčetné blaženosti, tož je záhodno si ono místo zapamatovat ;{)>

Michal Kole: ... a že Vy jste Štír :{)))>

Zlatý

bez rozdílů:

všude.

Zlatý

ono to není u každého stejné ale třeba pro představu....
http://sex-vztahy.doktorka.cz/…

Zlatý

Baghira má absolutní pravdu, za sebe jen dodám, že třeba polibky na šíji jsou ... prostě super. Je třeba hledat, zkoušet, nebát se a mluvit o tom!

Zlatý

U žen to je plná peněženka a u mužů půllitr pěnivého moku,ale pravdu má baghira a koukám jako blázen,že už musel mít ženských. :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.