Fred

Dalsi knihy jako Modra sfera?

Otazka by patrila spis k literature, ale myslim, ze spise dostanu odpoved tady. Jake tedy znate dalsi knihy jako je Modra sfera ci poradce? Znam take Digitalni pevnost a Zved v siti. Diky 🙂

Nejlepší odpověď
1popelka1

Všechny tyto romány jsou napsány americkými autory, jde o thrillery, špionážní romány, detektivní. To je docela široký okruh.
Modrá sféra od Jeffery Deaver – americké romány, thrillery (romány)
Digitální pevnost – Dan Brown – americké, detektivní romány, thrillery
Zvěd v síti – Tom Grace – americké romány, špionážní romány

Románů s podobnou tematikou je spousty.
např. z detektivek – romány Eda McBaina, J.D. Robb (Smrtící vize)
špionážní romány, thrillery – Vince Flynn (Radikální opatření), Robert Ludlum (Agent bez minulosti),

Další romány s podobnou tematikou můžete najít na této stránce http://sigma.nkp­.cz/F/?func=fi­le&file_name=find-b&local_base=skc ,kde
ve vyberte údaj pro vyhledávání vyberte: předmět(klíčová slova)
slovo nebo slovní spojení : „špionážní romány“ AND „americké romány“, při dalším pokusu si zadejte: thrillery AND „americké romány“ nebo vše dohromady: „špionážní romány“ AND „americké romány“ AND thrillery (ale výběr už je menší)
druh dokumentu: knihy