Četnik

Dalo by se teoreticky dojet jedním vlakem z Čierné pri Čope do Vladivostoku?

geco: Co je na téhle otázce trollovacího?

Nejlepší odpověď
dudu

Můj kolega říkával, že když se chce všechno jde, jen ne malé děti. Nevím jak dnes, ale ČD mívaly cestovku a v její nabídce byl i asi dvacetidenní vlakový zájezd do Vladivostoku a zpět. Začínal v Praze přes Polsko do Moskvy. Pokračoval přestupem na transibiřskou magistrálu Měl poznávací přestávky v řadě ruských měst. Stál cca 40 tis. korun bez jídla a pití. Takže přímo ze zmíněné stanice by to nešlo.

Další odpovědi
gecco

Teoreticky se i z trolla může stát rozumný účastník fóra…
😉
Zkus to…
😉
___
Všímám si osob, nejen jejich otázek…
😉

Agneta

Pokud vím, tak Němci měli za 3 týdny předělaný ten rozchod na evropský – až do Doněcku, takže za půl roku by ho předělali až do Vladivostoku…a zadarmo:DDD
(v roce 1941)

pusinka50

Ne, žádné spojení bez mnohého přestupování jsem nenašla. Je to tak dlouhá vzdálenost, že to dohledat nejde. Spíš letadlo, to by asi šlo

Lamalam

Teoreticky se dá udělat skoro všechno. Tohle by teoreticky taky šlo.

Drap

Teoreticky ano, prakticky ne !

anonym

Dělat vlkům ostudu se fakt nevyplácí?…

isteron

Z Čiernej do Čopu premávajú len krátke Os vlaky 2 páry denne. Pozri CP ZSSK trať č. 190.

Angi-Shy

di pěšky

kablik

Problém bude asi s nestejným rozchodem kolejnic…evropa 1435, rusko 1520 takže jedině s přestupem.

arygnoc

a je tu zas.

;-Q

Četnik

Problém?

mosoj

Jo, jo, pravda pravdoucí, gecco špehuje a nejenom on!!!!!!!

anonym

…a co je to pravda?To se maže na chleba,nebo je to jen názor většiny?