V.3.S.K

Dálniční známka

Vylepil jsem měsíční DZ na sklo ale pak jsem si všiml že není procvaklý datum ,.Je neplatná ,co mám dělat ?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Obrátila bych se na prodejce a trvala bych na tom, aby mi známku vyměnil. Pokud nebude chtít vyměnit, obreťte se na policii. Držím palce a přeji hezký večer :)

Další odpovědi
cukrar

roční?

omlouvám se, třikrát jsem to četl a neviděl,.
tak si dírky dodělám sám.
bez vyznačení je neplatná, ale na polici bych kvůli tomu nešel

Miroslavst

pro cukrar: píše měsíční a ne roční.
Zašel bych za prodejcem a řekl mu co a jak, ať se stará a dá třeba jinou známku. Pokutu byste dostal vy.

nicasca

vyškrábej to tam,když tam ta dirka bude jen jedna,policajtum to vadit nebude,