Miroslavst

Dálnice D1 a její úsaklí

Má smysl u nás kupovat dálniční známku, když neustále slyším, jak je dálnice uzavřená. Není tedy rychlejší a zároveň i naučnější (protože nejedu jen rovně někam, ale můžu si prohlédnout místa kde projíždím) jet normálně jak se říká po okreskách?
Havárie-dálnice uzavřena, sníh-dálnice uzavřena,…

Nejlepší odpověď
mojitek

No ony jsou „dalnice“ a dalnice.. Specielne D1 je hruza,nocni mura,děs.Kdo jezdi i na masine,tak neni hezci pocit nez se jen tak projizdet okrskama.

Vlakem je to taky supr,ale abych se priznal,tak mam radsi takovy ty starsi nedokonaly vlaky,to drncani,pri jizde.Vyhravaji u mne klasicka kupéčka.Nadrazi maji taky sva kouzla,neopako­vatelnou atmosferu-nemyslim tim fetaky,houmelesaky a „turisty“ z vychodu..

Další odpovědi
KOLMIX

Ano ano, mojitek to rozkopl!
Taky miluju jízdu krajinou na mašině! Nejlepší jsou rychlíky a expresy a vlaky „vyšší kvality“, kde člověk nemusí tolikrát zastavovat a může hnát krajinou těch 140 až 160 km/h. Zatímco auta stojí (třeba i na té dálnici), vlaky jedou a i když za předpokladu plně průjezdné dálnice jste třeba z Brna v Praze autem dřív, realita je obvykle taková, že vlakem je to rychlejší.

Takže – šetřete penízky za dálniční známku a vyražte na cesty vlakem! Uděláte něco pro přírodu, když si vezmete noťas, můžete celou cestu pracovat a prokládat to kocháním krajinou či občerstvením v restauráku. DOPORUČUJU!

anonym

jo jasně,tak to na naší dálnici D1 vypadá,ale problém nastane,když ji člověk potřebuje každý den na cestu do práce,to je potom horor,a po okrskách mu to trvá o hodinu déle,co potom?

Michal

Blbost lidí, dálnice uzavřena.Má smysl se u nás chovat normálně, v tom našem sladkém Kocourkově?

oskar

Jsou useky,že se to dalnice nazvat neda a ješte zvedly dalnični poplatky,je to lumparna.