Dálkové ovládání k TV v igelitovém sáčku. Také je tak používáte?

Dnes jsem po dlouhé době viděl dálkáč k televizi používaný v igelitovém pytlíku. připadá mi to ujeté. Také ho tak užíváte? Máte ho oblečený?

Odpovědi
gecco

ne

Něco takového jsem viděl asi jen jednou, v nějakém rekreačním středisku (kdysi) – a když jsem se ptal na důvod, bylo mi řečeno, že je to z důvodu omezení přenosu bakterií přes DO (to, že se bakterie stejně dobře přenášejí na tom igeliťáku už, zřejmě, nevadilo)…
😉

Josef 2000

ano, v něčem jiném :-D

lexx

ano v igelit. sáčku

ano, a na citlivosti se to nijak neprojeví ale, ale…TV Mitsubishi chytal povel DO za roh nebo odrazem od stropu, přes skleněné dveře…český Panasonic ne, emisní LED je moc utopená v tělese ovládáče

arachis

ano v igelit. sáčku

isteron

ne

Rocker

ne

Měli jsme to v bývalém zaměstnání,kvůli vysoké vlhkosti.Věž s reprákama byla ve vedlejší místnosti.

brillant

ne

mosoj

ne

Nikdy jsem nic takového nepotřeboval. Ovládání vydrželo to co TV.
V současné době u TV Smart, kdy se dálkové ovládání používá velmi často a lze čekat jeho rychlejší opotřebení ( čemuž igelitový pytlík nezabrání !!) jsem si jednoduše opatřil originální náhradní ovládání do zásoby.

anonym

ne

Jednou jsem to taky viděl,ale připadá mi to fakt ujetý.
Dokonce jsem viděl,že i telefon někdo používá překrytý folií.

gecco

Josef2000, Lexx – a co vás k odění DOčka vede?
😉