Dálkové ovládání

Co to je dálkové ovládání?

Nejlepší odpověď
Retko

No to je kdyz na dalku pomoci pocitace ovladas nejaky stroj napriklad.

A nebo jestli myslis televizi na dalkove ovladani nebo nejaky HIFI, tak tam mas ovladac, ktery bude ovladat funkce pristroje pomoci infracervenych paprsku.

Další odpovědi
panenka

dalkové ovládání je například když máš auto které řídíš ty sám ovladačem tomu se říká dálkové ovládání

MoniSHka

je to napriklad kdyz si koupis letadlo na ,,dalkove ovladani,, dostanes k tomu vetsinou takovou malou elektr. krabicku s antenou a s tou pohybuhej a letadlo se vznasi