Damiana

Dali nebo dostali jste od někoho ultimátum? V jakém směru? A jak to dopadlo?

Nejlepší odpověď
bolak

„Začni se konečně chovat normálně nebo tě vodstřelej na ulici jako bílýho koně.“ , to mi řek kdysi dávno jeden psycholog, za kterým mě na škole poslali :) a dopadlo to tak že sem ho poslech, aby měli ostatní klid, a byla to špatná volba.

a „Žer nebo chcípneš.“, to mi říkal fotr, když sem byl malej :) já totiž nežral.

Další odpovědi
www

Ultimátum jsem dostal několikrát od svých žen (buď já, nebo…) A dokonce i v práci (tak vstoupíš, nebo..)
Vždy jsem se ale zachoval podle svého 😁 .
Sám jsem ultimáta také použil, naposledy když jsem opravoval kamarádovi PC: pokud to zase udeláš, běž s tím do servisu!

Drap

Kdysi jsem dostal od zaměstnavatele ultimátum, že pokud se neožením, tak dostaanu jen dvojpokojový byt. 3+1 že mohou přidělit jen ženatému. Oženil jsem se, a souhrou okolností jsem byt nedostal.

jiriii

Kdysi před deseti lety jsem dostal ultimátum od mého šéfa, ještě jednou zaspíš a poletíš, bohužel jsem za dva dny letěl:-D Po třech letech jsem tam nastoupil znova a už je vše v pořádku, ponaučil jsem se:-D

huxa

ano, dostal jsem ultimátum od učitele, když jsem mu už tři týdny neodevzdal výkres… nakonec jsem tedy dokázal výkres udělat včas a dostal jsem 2 :)

terry

Nemám ráda ultimata. A ani jiná omezování. Ať již ve směru ke mně nebo ode mně.
Žádné jsem zatím nedostala a ani dávat nemusela. Naštěstí 🙂

honza19hk

Dost často se stane,že zakázka kterou dostaneme musí být hotová v termínu. většinou se jedná o časové ultimátum,protože my to musíme zbourat,odvézt a zplanýrovat,po nás většinou nastuje další stavební firma.Čím více se stavba problužuje tím víc investor platí a to se jim nelíbí.

občas se stane že se to prostě nestíhá a nebývá to vinou lidí.Jsou to spíš stavební problémy. Ačkoliv má APB Plzeň jeden z největších vozových parků na demolice v ČR ,nesmí se nic uspěchat.bývají z toho pak vážené nehody.i přesto že se mi zatím žádná větší nestala,vím jak to dopadá.Viz jeřáb od firmy hanyš který srovnal se zemí nákupní středisko v rakousku když se postavil nad kavernu,tehdy rameno tý 600tuny rozpůlilo 3 patrový obcho´dák.A to jen protože si nenechali provést nebo ho odflákli geologický průzkum a dokumentaci podloží asi nečetli.

annas

Jak se to vezme. Když jsem chodila na střední školu, zavolal si mně ředitel, že ho navštívil tajemník MNV mého bydliště s tím, že mě má vyloučit ze školy, když moji rodiče nevstoupí do JZD. Ředitel stál na mé strané… . Ale stejně nebylo zbytí, rodiče do družstva vstoupili, protože několik sedláků-tzv.kulaků ze sousedství skončilo za mřížemi… Otec byl živnostník a k tomu obhospodařovali kus pole…:((

Damiana

bolak: No nevim. Mě přijde, že jsi poslechl jenom taťuldu…:-)

anonym

:))

bolak

to ti přijde špatně :) já poslech oba, ale když po čase ukázalo, mezi jak hloupými lidmi se to pohyboval, tak sem své chování dodatečně přehodnotil ;)

oni mně totiž všichni už od dětství všichni vtloukali do hlavy, že sem nejchytřejší z rodiny, a já tomu moc nevěřil, pravda je ale ta, že co se naší rodiny týče, tak ta laťka je zatraceně nízko, takže to zas tak velký umění není :D, nicméně teď, když náhodou nastane situace že má někdo z rodiny na něco odlišnej názor než já, argumentuju tím, že jsem přece nejchytřejší z rodiny, že oni sami mi to tvrdili, nebo mi snad lhali??? :-o no a když řeknou že nelhali (což řeknou vždycky) tak pak je jasný, že můj názor je chytřejší než ten jejich, a že mám tedy pravdu já :)

anonym

:)) budte ale pysnej na svoji rodinu !!
ta nase latka je totiz zahrabana nekde hluboko v zemi ..
:( -iv-

bolak

čili ty seš taky perla rodu?

anonym

:))
vcera byl u me syn .. vedela jsem, ze si koupil novej mobil … a ja ho chtela videt a on mi ho pujcil a ja ho vzala do ruky a mela jsem ten nazev ( Samsung ) obracene .. to jsem ale nevedela .. a ja : jak se zapina .. a on : mami, drzis ho obracene … a ja ho celej otocila .. ( jak je tam ten fotak )
:)) capito ?

bolak

jj, hotovej diamant mezi uhlíky