Avatar uživatele
Damiana

Dali nebo dostali jste od někoho ultimátum? V jakém směru? A jak to dopadlo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, fcoop, bolak, briketka10, anonym před 4088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

„Začni se konečně chovat normálně nebo tě vodstřelej na ulici jako bílýho koně.“ , to mi řek kdysi dávno jeden psycholog, za kterým mě na škole poslali :) a dopadlo to tak že sem ho poslech, aby měli ostatní klid, a byla to špatná volba.

a „Žer nebo chcípneš.“, to mi říkal fotr, když sem byl malej :) já totiž nežral.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Ultimátum jsem dostal několikrát od svých žen (buď já, nebo…) A dokonce i v práci (tak vstoupíš, nebo..)
Vždy jsem se ale zachoval podle svého 😁 .
Sám jsem ultimáta také použil, naposledy když jsem opravoval kamarádovi PC: pokud to zase udeláš, běž s tím do servisu!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Kdysi jsem dostal od zaměstnavatele ultimátum, že pokud se neožením, tak dostaanu jen dvojpokojový byt. 3+1 že mohou přidělit jen ženatému. Oženil jsem se, a souhrou okolností jsem byt nedostal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiriii

Kdysi před deseti lety jsem dostal ultimátum od mého šéfa, ještě jednou zaspíš a poletíš, bohužel jsem za dva dny letěl:-D Po třech letech jsem tam nastoupil znova a už je vše v pořádku, ponaučil jsem se:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

ano, dostal jsem ultimátum od učitele, když jsem mu už tři týdny neodevzdal výkres… nakonec jsem tedy dokázal výkres udělat včas a dostal jsem 2 :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nemám ráda ultimata. A ani jiná omezování. Ať již ve směru ke mně nebo ode mně.
Žádné jsem zatím nedostala a ani dávat nemusela. Naštěstí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Dost často se stane,že zakázka kterou dostaneme musí být hotová v termínu. většinou se jedná o časové ultimátum,protože my to musíme zbourat,odvézt a zplanýrovat,po nás většinou nastuje další stavební firma.Čím více se stavba problužuje tím víc investor platí a to se jim nelíbí.

občas se stane že se to prostě nestíhá a nebývá to vinou lidí.Jsou to spíš stavební problémy. Ačkoliv má APB Plzeň jeden z největších vozových parků na demolice v ČR ,nesmí se nic uspěchat.bývají z toho pak vážené nehody.i přesto že se mi zatím žádná větší nestala,vím jak to dopadá.Viz jeřáb od firmy hanyš který srovnal se zemí nákupní středisko v rakousku když se postavil nad kavernu,tehdy rameno tý 600tuny rozpůlilo 3 patrový obcho´dák.A to jen protože si nenechali provést nebo ho odflákli geologický průzkum a dokumentaci podloží asi nečetli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Jak se to vezme. Když jsem chodila na střední školu, zavolal si mně ředitel, že ho navštívil tajemník MNV mého bydliště s tím, že mě má vyloučit ze školy, když moji rodiče nevstoupí do JZD. Ředitel stál na mé strané… . Ale stejně nebylo zbytí, rodiče do družstva vstoupili, protože několik sedláků-tzv.kulaků ze sousedství skončilo za mřížemi… Otec byl živnostník a k tomu obhospodařovali kus pole…:((

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

bolak: No nevim. Mě přijde, že jsi poslechl jenom taťuldu…:-)

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:))

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to ti přijde špatně :) já poslech oba, ale když po čase ukázalo, mezi jak hloupými lidmi se to pohyboval, tak sem své chování dodatečně přehodnotil ;)

oni mně totiž všichni už od dětství všichni vtloukali do hlavy, že sem nejchytřejší z rodiny, a já tomu moc nevěřil, pravda je ale ta, že co se naší rodiny týče, tak ta laťka je zatraceně nízko, takže to zas tak velký umění není :D, nicméně teď, když náhodou nastane situace že má někdo z rodiny na něco odlišnej názor než já, argumentuju tím, že jsem přece nejchytřejší z rodiny, že oni sami mi to tvrdili, nebo mi snad lhali??? :-o no a když řeknou že nelhali (což řeknou vždycky) tak pak je jasný, že můj názor je chytřejší než ten jejich, a že mám tedy pravdu já :)

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)) budte ale pysnej na svoji rodinu !!
ta nase latka je totiz zahrabana nekde hluboko v zemi ..
:( -iv-

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

čili ty seš taky perla rodu?

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:))
vcera byl u me syn .. vedela jsem, ze si koupil novej mobil … a ja ho chtela videt a on mi ho pujcil a ja ho vzala do ruky a mela jsem ten nazev ( Samsung ) obracene .. to jsem ale nevedela .. a ja : jak se zapina .. a on : mami, drzis ho obracene … a ja ho celej otocila .. ( jak je tam ten fotak )
:)) capito ?

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jj, hotovej diamant mezi uhlíky

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek