bolak

Dali jste už někdy někomu facku?

Nebo dostali.
Doplňuji:
A někomu jinýmu než svojim vlastním děttem (dali) nebo od někoho jinýho než od rodičů (dostali)?

Nejlepší odpověď
anonym

Facku ne, ale pár lidí dostalo po čuni ! A dostal jsem jednu, od své švagrové a neprávem, za což se sice omluvila, ale já ji nikdy neodpustil. Ještě teď mne pálí levé líčko!

Další odpovědi
Drap

Určitě , za našich mladých let to patřívalo mezi dobré klukovské vychování.

Klára K.

Facku jsem několikrát dostala od kámošky (taky že jí to pravidelně oplácím 🙂 ) a jednou jsem dala spolužákovi facku, protože mě otravoval.

led

Myslíte fyzickú, alebo morálnu?
Morálnu, tú bežne dostávame od našich politikov a vraciame im ju pri voľbách.
Tú fyzickú priamo na líce, asi mám už slabú pamäť…

pizlicka

ano,opakovane.

bolak

pizlicka: dali, dostali, od koho, komu?