Avatar uživatele
scratcher92

Dali jste si někdy měřit IQ? Pokud ano, kolik jste měli?

Zkuste se vyvarovat odpovědím typu „Co je ti do toho?“! Nenutím vás k odpovědi a jen mě to zajímá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3313 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
VeRe1983

Osobně jsem měl kolem 130. Jenže tato hodnota je sama o sobě zcela irelevantní. Jednak záleží na metodice měření a také jde o celou řadu vlastností daného jedince. Nakolik je pracovitý, flexibilní, jaké má chování vůči druhým. Takže i méně inteligentní to dotáhne dál, než někdo s větším IQ (samozřejmě předpokládejme, že IQ bude alespoň průměrné a nebude v pásmu slabomyslnosti).
Doplňuji:
V sedmi letech jsem měl IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku anebo 3000 hlídačů parkoviště.

Upravil/a: VeRe1983

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Awe

Asi 2 roky zpátky jsem si testy dělal asi za 200 Kč. Bylo to zhruba kolem 146 ještě mám někde i certifikát. Co se týká myšlení řekl bych že nejsem úplný debil , ale k čemu je to jinak dobré? Stejně musíš poslouchat nadřízené o kterých viš že jsou to debilové :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ano dal jsem si kdysi měřit IQ a měl jsem přesně 25 let. :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

´Lítám´ mezi 142–148…
😉
Oficiální testy, ne nějaké ´netové´ za SMS (potřeboval jsem to profesně…).
___
A co je ti do toho???
😉
Doplňuji:
Jak píše VeRe1983…
IQ je jen schopnost řešit nějaké úlohy v rovině logiky (matematické logiky), nic nevypovídá (nebo jen málo) o schopnostech člověka se uplatnit v ´obecném´ životě…
😉
___
A ´naopak´ – výše IQ nezavisí na věku (z definice), může se jen vrámci života měnit tím, jak člověk stárne (jak se ´opotřebovává´).
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Těžká odpověď, dala, ale ať odpovím menší nebo větší, tak si budou ostatní myslet, že to není pravda. Lidé s nižším IQ své schopnosti nadsazují a ti s vyšším IQ mají tendenci své schopnosti podceňovat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Dobrovolně ne, ale musel jsem kvůli zaměstnání. Prošel jsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NIČITEL

V 11 letech jsem měl 148

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
qazzaq

IQ si môžete jednoducho zmetať online.

Zdroj: http://sk.iq-test.eu/#766780

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek