Pokročilý

Dali jste si někdy měřit IQ? Pokud ano, kolik jste měli?

Zkuste se vyvarovat odpovědím typu "Co je ti do toho?"! Nenutím vás k odpovědi a jen mě to zajímá.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Osobně jsem měl kolem 130. Jenže tato hodnota je sama o sobě zcela irelevantní. Jednak záleží na metodice měření a také jde o celou řadu vlastností daného jedince. Nakolik je pracovitý, flexibilní, jaké má chování vůči druhým. Takže i méně inteligentní to dotáhne dál, než někdo s větším IQ (samozřejmě předpokládejme, že IQ bude alespoň průměrné a nebude v pásmu slabomyslnosti).
Doplňuji:
V sedmi letech jsem měl IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku anebo 3000 hlídačů parkoviště.

Další odpovědi:

Bronzový

Asi 2 roky zpátky jsem si testy dělal asi za 200 Kč. Bylo to zhruba kolem 146 ještě mám někde i certifikát. Co se týká myšlení řekl bych že nejsem úplný debil , ale k čemu je to jinak dobré? Stejně musíš poslouchat nadřízené o kterých viš že jsou to debilové :)

Stříbrný

Ano dal jsem si kdysi měřit IQ a měl jsem přesně 25 let. :DD

Zlatý

´Lítám´ mezi 142-148...
;-)
Oficiální testy, ne nějaké ´netové´ za SMS (potřeboval jsem to profesně...).
___
A co je ti do toho???
;-)))
Doplňuji:
Jak píše VeRe1983...
IQ je jen schopnost řešit nějaké úlohy v rovině logiky (matematické logiky), nic nevypovídá (nebo jen málo) o schopnostech člověka se uplatnit v ´obecném´ životě...
;-)
___
A ´naopak´ - výše IQ nezavisí na věku (z definice), může se jen vrámci života měnit tím, jak člověk stárne (jak se ´opotřebovává´).
;-)

Zlatý

Těžká odpověď, dala, ale ať odpovím menší nebo větší, tak si budou ostatní myslet, že to není pravda. Lidé s nižším IQ své schopnosti nadsazují a ti s vyšším IQ mají tendenci své schopnosti podceňovat. :-)

Stříbrný

Dobrovolně ne, ale musel jsem kvůli zaměstnání. Prošel jsem.

Pokročilý

V 11 letech jsem měl 148

IQ si môžete jednoducho zmetať online.

Zdroj: http://sk.iq-test.eu/#766780

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.