Dali jste někomu za něco všimné?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Co to je všimné?Myslíte pošťákovi nebo vrchnímu v restauraci?To samozřejmě ano.Jinak rozlišuju úplatek/před/ a odměnu neboli pozornost/po/.

Další odpovědi
dědapetr

Dal kámošovi když mě zařídil auto na odvoz nábytku.

tom004

Dal,za opravu auta. Nebylo opravené „zítra“,ale ten den.

Tlaky

Jestli myslíte úplatek,tak samozřejmě.Bez toho nejde u nás snad nic.

irij

Jo. Kdysi. Rozbil jsem auto, oprava stála 48000,–. pojišťovna (česká) dávala 13000,– po 28 letech poctivého placení pojistky. Kamarád říkal : dej všimné do dokladů. Tak jsem tam da l000,–. Pojišťovák to otevřel a povídá: vpořádku. Tak 14000. No a od tý doby jsem zručil pojištění a všimné už nikdy.